PKN
Protestantse Gemeente Siddeburen
 
Contactgegevens Contactgegevens

Berichten voor de predikant kunt u sturen naar:
predikant@pknsiddeburen.nl

Berichten voor de scriba kunt u sturen naar:
scriba@pknsiddeburen.nl

 Berichten voor het College van Kerkrentmeesters kunt u sturen naar:
cvk@pknsiddeburen.nl

Berichten voor de diaconie kunt u sturen naar:
diaconie@pknsiddeburen.nl

Kopij voor de Kerkbode en de zondagsbrief:
kopij@pknsiddeburen.nl

Preekvoorziening:
oudeweg@hetnet.nl

Kopij voor Rondom Geloven:
rondomgeloven@pknsiddeburen.nl

Kerkelijk Bureau:
kerkelijkbureau@pknsiddeburen.nl

Berichten aangaande de website:
web@pknsiddeburen.nl

Boekhouder:
boekhouder@pknsiddeburen.nl

Beamteam:
beamteam@pknsiddeburen.nl

Werken aan de kerk:
wadk@pknsiddeburen.nl

Rehoboth:
rehoboth@pknsiddeburen.nl

Contactpersonen div. commissies:
Klik hier voor het overzicht (ook om af te drukken)
 

terug
 
 
 

Inloggen

onlinedienst vanuit de Walfriduskerk in Hellum
datum en tijdstip 19-07-2020
meer details

onlinedienst vanuit de Graankorrel te Harkstede
datum en tijdstip 26-07-2020
meer details

onlinedienst vanuit de Graankorrel te Harkstede
datum en tijdstip 02-08-2020
meer details

onlinedienst vanuit de Kerk van Kolham
datum en tijdstip 09-08-2020
meer details

 
Acrobat Reader downloaden
De meeste documenten op deze site zijn zogn. pdf documenten.

Deze kunnen worden geopend in het gratis programma Acrobat Reader.

Als u op een pdf  document klikt dan wordt dit document automatisch geopend in Acrobat Reader.

Als dit bij u niet het geval is, kunt u Acrobat Reader downloaden en installeren door op deze link te klikken.

 
Contact

Wilt u contact met onze predikant?

Ds. G.J. Weessies is bereikbaar op maandag, woensdag, donderdag en vrijdag.

tel. 0598-795457
predikant@pknsiddeburen.nl
Oudeweg 68 9628 CG Siddeburen

 
Scriba
tel. 0598-​431829
scriba@pknsiddeburen.nl
 
Kerkdiensten

De kerkdiensten worden tijdelijk gehouden in  De Viskenij 
Viskenijlaan 2, Siddeburen
 
Webmaster
Bram de Boer

web@pknsiddeburen.nl

 

 
 
 
  Protestantsekerk.net is een samenwerking tussen de dienstenorganisatie van de Protestantse Kerk in Nederland en Human Content Mediaproducties B.V.